Як купити авто?

Подивитись

Як це працює

Зареєструйтесь

Зареєструйтесь

З CarsFromWest ви можете робити ставки і купувати всi автомобілі на аукціонах самостійно, ліцензія дилера не потрібна, щоб брати участь в торгах, вам потрібно пройти реєстрацію на нашому сайті. Ми є ліцензованим брокером аукціонів IAAI і Copart і допоможемо купити авто на найвигідніших умовах.

arrow

швидко i просто

1

Встановіть доступну суму ставки

Встановіть доступну суму ставки

Доступна сума ставки, яку ви можете поставити на будь-який лот, залежить від вашого внесеного депозиту. Для участі в аукціоні потрібно внести мінімальний депозит в розмірі $600 доларів США, який дає можливість робити ставки до $6000 на аукціоні. Якщо плануєте робити ставки вище цього ліміту, депозит повинен бути не менше 10% від вашої максимальної ставки на лот. Ви можете повернути депозит в будь-який момент до покупки авто.

2

Завантажте документ

Завантажте документ

Нам необхідний офіційний документ для підтвердження вашої особи і контактної інформації. Державне законодавство вимагає виконання цієї умови для того, щоб покупець і продавець були захищені від шахрайства та / або крадіжки автомобіля.

3

Пошук авто

Пошук авто

Підбір автомобілів зроблений максимально простим і зручним. Ви можете вибрати тип, марку та модель автомобіля, мотоцикла або човна для пошуку. Зареєстровані користувачі можуть використовувати додаткові фільтри: стан автомобіля, показання одометра, технічні характеристики авто, місце розташування лота і багато інших.

4

Ставка і оплата

Ставка і оплата

Зробіть максимальну ставку на обраний вами лот. Якщо ваша ставка не виграла, ви абсолютно нічого не втрачаєте - просто обирайте наступний лот і робіть ставку. Коли лот буде виграний, ви отримаєте від аукціону рахунок, який потрібно буде сплатити. Після цього ми зробимо все інше: заберемо ваш авто з аукціону і доставимо в обране вами мiсце призначення. Транспортні витрати оплачуються окремо, всі платежі попередньо можна бачити в калькуляторі доставки.

5

Відстежуйте замовлення

Відстежуйте замовлення

Контролюйте всі етапи доставки онлайн. Ми будемо повідомляти вам про кожен етап процесу: фото, зміни статусу та багато іншого.

6

Процес покупки

Оплата

Оплата

Коли аукціон буде виграний, на вашу електронну пошту прийде повідомлення. У ньому будуть детально описані кроки, необхідні для завершення покупки авто, інвойс (рахунок) і все інструкції по оплаті. Процес оплати максимально простий, здійснити оплату можна в будь-якому банку, але рекомендується зробити все протягом 2-х робочих днів, щоб уникнути додаткових комісій з боку аукціону.

Документи

Документи

Після оплати, документи на право власності на авто будуть відправлені з Copart / IAAI в CarsFromWest. Наша компанія також відправить вам повідомлення для електронного підпису угоди про покупку авто. Обробка вашої документації про право власності може зайняти близько 2-5 тижнів, після чого ми відправимо вам всі документи, необхідні для митного очищення та постановки на облік.

Доставка

Доставка

CarsFromWest пропонує клієнтам прості та ефективні рішення по доставці транспортних засобів. Ви можете управляти всім процесом доставки зi свого особистого кабінету - від отримання розцінок до оновлень статусу доставки. Ми заощадимо вам і час, і гроші!