Як купити авто?

Подивитись

FAQ: Часті питання

Carsfromwest є зареєстрованим дилером Copart та ліцензованим брокером IAAI. На нашому сайті ви можете вибрати автомобіль, мотоцикл, човен або інший транспортний засіб та робити ставки, беручи участь в аукціоні.

Ми забезпечуємо процес купівлі на аукціоні, оформлення документів та доставку до обраного вами порту призначення.

Сподіваємось, що ви будете задоволені співпрацею з нашою компанією. З будь-яких питань звертайтесь на пошту [email protected] або у службу підтримки на нашому сайті.

Щоб брати участь в аукціоні та робити ставки необхідно зареєструватися на нашому сайті, завантажити документ, що засвідчує вашу особу та внести депозит.

Без реєстрації взяти участь у торгах не можна.

Зареєструватися можна за допомогою вашого акаунту Google, Facebook або за допомогою електронної пошти.

Після реєстрації вам необхідно заповнити профіль в особистому кабінеті (ім’я та прізвище, контактні дані та поштову адресу, на яку ви можете отримувати документи у разі потреби) та завантажити документ, що засвідчує вашу особу (паспорт або посвідчення водія у високій якості).

Депозит дає можливість робити ставки і є гарантією купівлі вами автомобіля після виграшу на аукціоні. Без депозиту у торгах брати участь не можна.

Для участі у торгах мінімальний депозит складає $600 USD. Такий депозит дозволяє зробити максимальну ставку на аукціоні до $6,000 USD.

Якщо ви хочете зробити ставку вище, депозит повинен бути не менше ніж 10% від максимальної ставки. Наприклад, для ставки $8,500 USD вам потрібен депозит не менше $850 USD.

Внести кошти на депозит можна за допомогою кредитної чи дебетової картки, а також за допомогою банківського переказу.

Кошти, внесені за допомогою картки, будуть зараховані на ваш депозит моментально.

Кошти, внесені за допомогою банківського переказу, можуть зараховуватися на ваш депозит до 3-х робочих днів, оскільки є SWIFT-переказом.

Кошти, внесені на депозит, ви можете повернути будь-якої миті до того, як ви зробили ставку. Для цього в особистому кабінеті треба вибрати пункт меню «Повернути депозит» і кошти будуть повернуті вам протягом 10 робочих днів, починаючи з наступного дня.

Якщо ви вже зробили ставку, необхідно спочатку скасувати ставку, а потім скористатися пунктом меню «Повернути депозит».

Якщо ви зробили ставку, але вона не виграла, ваш депозит залишається без змін. Ваш депозит – це можливість робити ставки, якщо одна ставка не виграла, то ви можете вибрати інший лот та знову зробити ставку.

Оплачувати вартість автомобіля та збори аукціону ви будете безпосередньо на аукціон, тому депозит не можна врахувати при оплаті вартості автомобіля. Але ви можете використовувати його при оплаті вартості послуг з доставки автомобіля. Також ви можете повернути депозит після повної оплати вартості автомобіля та зборів аукціону, скориставшись пунктом меню «Повернути депозит».

Після того, як ваша ставка виграє, на електронну пошту ви отримаєте докладну інструкцію щодо оплати.

Щоб взяти участь в аукціоні та робити ставки потрібно:

  • Зареєструватися на нашому сайті;
  • Завантажити документ, що засвідчує особу;
  • Внести депозит.

Ви можете робити ставки на всі лоти, доступні на нашому сайті. Вам не потрібна дилерська ліцензія, просто вибирайте будь-який лот та робіть свої ставки.

Після того, як ви вибрали лот, вам потрібно зробити ставку на нашому сайті, вказавши максимальну вартість, за яку ви готові придбати автомобіль. Але фактично, виграшна ставка може бути меншою від тієї ставки, яку ви вказали. Ставки підвищуватимуться в онлайн-аукціоні до вашого ліміту тільки в тому випадку, якщо інші учасники торгів перебиватимуть вашу попередню ставку.

  • Для прикладу: ви зробили ставку $5,000 USD, але якщо ніхто не запропонує більше ніж, наприклад, $4,000 USD, то ви виграєте автомобіль вартістю $4,000 USD.

Ставка - це максимальна вартість за автомобіль, яку ви готові заплатити на аукціоні.

Для того щоб правильно розрахувати ставку і не переплачувати на аукціоні, використовуйте на нашому сайті пункт «Прогноз виграшної ставки» в описі лоту – це орієнтовна вартість продажу автомобіля.

Бажаєте купувати автомобілі за найнижчими цінами – користуйтеся безкоштовним курсом Андрія Іванова: https://www.avtohaker.com/avtohaker, переходьте за посиланням і дізнайтеся всі секрети покупки на аукціонах.

У вашому особистому кабінеті на нашому сайті та на сторінці лота у вас є можливість скасувати свою ставку або змінити суму, яку ви хочете поставити, але зробити це можна не менше ніж за годину до початку торгів. Після цього скасувати або змінити ставку не можна.

Якщо ваша ставка виграла, ви можете відмовитись від оплати вартості автомобіля, але в цьому випадку аукціон накладає штрафні санкції у разі відмови від викупу.

Якщо ви хочете відмовитись від оплати авто, вам необхідно буде сплатити штраф аукціону (10% від вашої ставки, але не менше $600 USD) та повну вартість послуг нашої компанії.

Результати аукціону будуть доступні у вашому особистому кабінеті на нашому сайті. Ви зможете побачити фінальну ставку на лот та результати аукціону.

Також, коли ваша ставка виграє, на електронну пошту прийде лист з усіма подальшими інструкціями.

За правилами аукціонів всі автомобілі продаються на умовах «як є, без гарантії». Це означає, що аукціон при отриманні автомобіля робить його фотографії, типовий опис пошкоджень (передній/задній/боковий удар тощо) і вказує, чи заводиться автомобіль і їде. Ми рекомендуємо замовити незалежну інспекцію автомобіля на аукціоні, якщо це можливо. Дивіться питання «Як отримати більше інформації про стан автомобіля».

Це опис стану автомобіля:

  • Їде – автомобіль заводиться та їде (під цим також мається на увазі, що автомобіль фактично може проїхати метр вперед або метр назад).
  • Заводиться – автомобіль заводиться, але не їде.
  • Не заводиться – автомобіль не заводиться та не їде.

Звертаємо вашу увагу, якщо в описі лоту вказано, наприклад, що авто в стані Їде – це не гарантує того, що після отримання автомобіль буде заводитися і їхати. Автомобілі на майданчиках аукціонів можуть стояти кілька місяців і може як, наприклад, розрядитися акумулятор, так бути і інші причини, чому автомобіль не їде. Опис автомобіля робиться на момент надходження на аукціон.

Щоб отримати більше інформації про стан автомобіля, ви можете замовити інспекцію. На майданчик аукціону приїде інспектор та зробить докладний фото- та відеозвіт. Замовити інспекцію можна не менш як за 4 дні до початку аукціону. Вартість залежить від розташування автомобіля на території США і може змінюватись: 150-250 USD. Для замовлення інспекції, зв’яжіться з нашими менеджерами. Також можна замовити розширений звіт на лоти Copart (тільки для автомобілів, що представлені на аукціоні Copart), які надають такий сервіс. Цей звіт коштує $35 USD і включає додатковий опис та декілька відео на момент первинного огляду авто.

Ми рекомендуємо перед покупкою автомобіля перевіряти його історію. Робити це потрібно для того, щоб убезпечити себе від покупки «кота в мішку». На аукціонах можуть продаватись автомобілі, які раніше були в ДТП або автомобілі, замасковані під цілий. Перевірити історію автомобіля можна за допомогою його VIN-номера, замовивши звіт VIN.DOCTOR на нашому сайті.

Після того, як ваша ставка виграла, на електронну пошту, вказану у вашому профілі, прийде лист із докладними інструкціями з оплати, а також інвойс на оплату вартості автомобіля та зборів аукціону. Сплатити інвойс можна за допомогою банківського переказу в будь-якому банку.

Оплата за автомобіль має бути здійснена протягом 3-х робочих днів, включаючи день проведення аукціону. Ми рекомендуємо сплатити інвойс якнайшвидше, оскільки правила аукціонів передбачають штраф за несвоєчасну оплату виграного автомобіля (2% від виграшної ставки для лотів з аукціону IAA та $50 USD для лотів з аукціону Copart).

Після того, як ви повністю сплатили вартість автомобіля та збори аукціону, попередньо замовили та сплатили вартість послуг з доставки автомобіля з депозиту – ми забираємо його з майданчика аукціону, доставляємо в порт відправки, робимо додаткові фото, завантажуємо в контейнер та відправляємо в порт призначення за вашим вибором.

Якщо організація доставки автомобіля здійснюється вами самостійно, ви можете забрати автомобіль після того, як ви сплатили його вартість, збори аукціону та вартість послуг компанії.

Ми надаємо нашим клієнтам сервіс із розрахунку вартості доставки автомобілів. На сторінці кожного лоту ви можете знайти калькулятор доставки та зборів аукціону. Ви можете вибрати потрібний вам порт призначення і в калькуляторі будуть вказані всі дані щодо доставки та інших платежів.

Якщо ви обрали сплатити вартість послуг з доставки автомобіля за рахунок депозиту, а після здійсненого розрахунку сума за доставку автомобіля менша за суму депозиту, то в такому разі після вашого запиту (на електронну пошту компанії) буде здійснено повернення різниці між сумою депозиту та сумою за доставку автомобіля. Також ви можете залишити депозит і використовувати його для подальших ставок.

Якщо ви обрали сплатити вартість послуг з доставки автомобіля за рахунок депозиту, а після здійсненого розрахунку сума за доставку автомобіля більша за суму депозиту, то в такому випадку вам буде виставлений інвойс на суму різниці між сумою за доставку автомобіля та сумою депозиту.

На аукціонах близько 80% автомобілів продаються з документами Salvage та подібними до них. Але також є такі документи, як Non-Repairable Title або Certificate of Destruction, які підходять тільки для експорту. Також є документи – Bill of Sale, Junk або Parts Only, найчастіше з таким типом документів автомобіль або не можна експортувати, або потрібно буде їх переоформити. Перевіряйте інформацію про те, які типи документів підходять для оформлення автомобіля в митній службі вашої країни або реєстрації у вашому штаті.

Після того, як ви повністю сплатили вартість автомобіля та збори аукціону, наша компанія оформить усі необхідні документи на ваше ім’я та відправить їх на поштову адресу, яку ви вказали в особистому кабінеті. Зв’яжіться з нами після покупки автомобіля для уточнення всіх деталей щодо надсилання документів.